• Duşakabin Slayt1

  • Duşakabin Slayt2

  • Duşakabin Slayt3

  • Duşakabin Slayt 4

Duşakabin Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Bazı Detaylar

 

Bu makalede Sizlere duşakabin alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken birkaç ayrıntıdan bahsedeceğim .
Duşakabin almadan önce suyunuzun tipi kireçlimi yoksa kireçsizmi bunu bilmelisiniz.
*Eğer kullandığınız su kireçli ise alacağınız  duşakabin mutlaka krom olmalı eğer boyalı duşakabin alırsanız ilk iki yıldan sonra kireçli su kullanımından kaynaklı boyalarda kabarmalara rastlanacaktır.
Fakat asla paslanma olayı ile karşılaşmazsınız bunun sebebi ise türkiyede üretilen duşakabin modellerinde aluminyumdan  kullanılmaktadır.
Tabi bu durum çin malı duşakabin için geçerli değil çin malı duşakabinlerde hurda aluminyumdan  kullanımından kaynaklı birçok olumsuzlukla karşılaşacaksınızdır.
Duşakabin alırken dikkat edeceğiniz bir diğer husus ise banyonuzun genişliği ve büyüklüğü olmalıdır eğer küçük bir banyoya sahipseniz alacağınız duşakabin şeffaf olmalıdır çünkü şeffaf olmayan duşakabin bir duvar görüntüsü vererek küçük olan banyonuzu iyice ufak göstermektedir.

Bu yukarıda sıraladığım detayların yanı sura duşakabin alımında dikkat edeceğiniz bir diğer husus ise yedek parçasını bulabileceğiniz duşakabini kullanmalısınız .
Duşakabin garanti belgeli ve üretici firmanın arkasında durduğu bir ürün olmalıdır.

 

 

 
100x100  anadolu  banyo  boyları  cami  camları  camlı  camı  cm   daha  desen  desenleri  desenli  dikkat  dolabi  dolabı  doğru  duŞakabİn  duş  duşakabin  duşakabinlerde  eğer  gibi  için  kaliteli  kapak  kodu  kullanılan  kullanılır  limage}  mevcuttur  mika  model  modelimiz  modelleri  modellerimiz  montajı  nasıl  olan  olarak  olup  renk  seçenekleri  sineklik  sistemleri  sonra  sürgülü  temperli  tıklayınız  vardır  yanı  yapılır  {limage}1  {limage}balkon  {limage}banyo  {limage}tekne  Ölçüleri  şekilde  şey  şık 

Modern Mimarlık İç Mimarlık 3 Boyutlu Çizim Yapanlar Cam Balkon Katlanır Cam Balkon