• Duşakabin Slayt1

  • Duşakabin Slayt2

  • Duşakabin Slayt3

  • Duşakabin Slayt 4

Duşakabin Camlarınız zamanla kendiliğinden Çatladıysa : Duşakabini aldığınıozda hiçbir sorun yoktu ama kullandıktan sonra belli bir süre geçti ve camda çatlamalar meydana geldi ise ; Size bu üretim hatasıdır diyebiliriz.

Bu hatanın nedenine gelince duşakabin camı üretimi sırasında , cam üzerine baskı yapılırken , duşakabin montaja götürülürken yanlışlıkla aldığı darbe , cam taşınırken sağa sola çarpmalar v.b etkenler ile duşakabin camları üzerinde gözle göremeyeceğimiz mikron çatlaklar meydana gelir.

Duşakabin camlarında meydana gelen bu çatlaklar zaman içerisinde sıcak su teması ve hemen akabinde soğuması gibi durumlar ile karşı karşıya kaldığında büyüyerek çatlak durumunu alır ve bu tarz durumlar ile karşı karşıya kaldığınızda hemen üretici duşakabin firması ile irtibata geçiniz ve duşakabin camınızın değişimini talep ediniz.

Yukarıda bahsettiğim duşakabin camlarında meydana gelen çatlakları daha iyi  anlamanız için aşşağıdaki resmi inceleyiniz.

duşakabin cam çatlakları

Kalitesiz Duşakabin Hakkındaki Makalemizi Okumak İçin Tıklayınız

 
100x100  anadolu  banyo  boyları  cami  camları  camlı  camı  cm   daha  desen  desenleri  desenli  dikkat  dolabi  dolabı  doğru  duŞakabİn  duş  duşakabin  duşakabinlerde  eğer  gibi  için  kaliteli  kapak  kodu  kullanılan  kullanılır  limage}  mevcuttur  mika  model  modelimiz  modelleri  modellerimiz  montajı  nasıl  olan  olarak  olup  renk  seçenekleri  sineklik  sistemleri  sonra  sürgülü  temperli  tıklayınız  vardır  yanı  yapılır  {limage}1  {limage}balkon  {limage}banyo  {limage}tekne  Ölçüleri  şekilde  şey  şık 

Modern Mimarlık İç Mimarlık 3 Boyutlu Çizim Yapanlar Cam Balkon Katlanır Cam Balkon