• Duşakabin Slayt1

  • Duşakabin Slayt2

  • Duşakabin Slayt3

  • Duşakabin Slayt 4

Duşakabin Nedir Nasıl Temizlenir

Duşakabin banyo yaparken su sıçratmamak ve banyo yapılırken banyonun kullanıma kapanmasını engellemek için tasarlanmış bir banyo eşyasıdır.
Duşakabin Temizliği Duşakabin temizliğini aksattığınız taktirde çıkarılması zor lekeler ve kabarıklıklar meydana gelir. bu tarz sorunlar ile karşılaşmamak için duşakabin temizliği şarttır diyoruz ve duşakabin firması olarak duşakabin temizliği hakkında sizlere bazı detayları anlatacağım.
Duşakabin temizliği için ihtiyacınız olan şeyler
1.Duşakabin temizlik süngeri
2.Duşakabin Temizlik Eldiveni
3.Duşakabin Temizlik Fırçası
4.Duşakabin Temizlik Kremi
Duşakabin temizlik eldiveninizi giydiniz, Duşakabin ‘inizin her tarafına su deyecek şekilde ıslattınız  ve duşakabin kremi ile duşakabini nizi kremlediniz daha sonra duşakabin süngeri ile duş kabininizi güzelce ovalayın kirlerin kabararak döküldüğünü göreceksiniz. duşakabin süngerinizin girmediği bölgelere ise diş fırçası büyüklüğünde olan duşakabin fırçanızı kullanmalısınız.

 
100x100  anadolu  banyo  boyları  cami  camları  camlı  camı  cm   daha  desen  desenleri  desenli  dikkat  dolabi  dolabı  doğru  duŞakabİn  duş  duşakabin  duşakabinlerde  eğer  gibi  için  kaliteli  kapak  kodu  kullanılan  kullanılır  limage}  mevcuttur  mika  model  modelimiz  modelleri  modellerimiz  montajı  nasıl  olan  olarak  olup  renk  seçenekleri  sineklik  sistemleri  sonra  sürgülü  temperli  tıklayınız  vardır  yanı  yapılır  {limage}1  {limage}balkon  {limage}banyo  {limage}tekne  Ölçüleri  şekilde  şey  şık 

Modern Mimarlık İç Mimarlık 3 Boyutlu Çizim Yapanlar Cam Balkon Katlanır Cam Balkon