• Duşakabin Slayt1

  • Duşakabin Slayt2

  • Duşakabin Slayt3

  • Duşakabin Slayt 4

Neden Duşakabin Kullanmalısınız

Duşakabin kullanmalısınız çünkü duşakabin kullanılmayan banyoların duş sonrası oluşan buhardan , etrafa sıçrayan sulardan kaynaklanan sorunlar nedeni ile fayansları zaman içerisinde kararmaya başlayacak ve banyoda kullandıkları elektrikli aletleri oluşan buhar ve sıçrayan sularında etkisi ile paslanmaya , sık sık arıza yapmaya başlayacaktır.

Yukarıda söylediğim tarzda sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka banyolarınıza duşakabin taktırmalısınız.
Duşakabin kullanılan bir banyoda çalışan çamaşır makinasının ömrü 20 yıl iken duşakabin kullanılmayan bir banyoda çalışan çamaşır makinasının ömrü yaklaşık olarak 5 yıl olarak tespit edilmiştir.
Duşakabin kullanılan bir banyoyu birden fazla kişi aynı anda kullanabilmekte iken duşakabin olmayan bir banyoda duş alacağınız zaman banyoyu birden fazla insan kullanamamaktadır. Örneğin duş almak için banyoya girdiniz fakat  aile fertlerinden biri dişini fırçalamak istiyor eğer banyonuzda duşakabin var ise diğer ikinci kişi banyoyu rahatlıkla kullanabilir; duş alan şahıs duşakabin içindedir ve dışarıdan gözükmez.
Fakat banyonuzda duşakabin yok ise ikinci şahıs içeride duş alan kişinin çıkmasını beklemek zorunda kalacaktır.Bu tarz sorunların önüne geçmek için üretilmiş olan duşakabini kullanmalı hem duş almanın rahatlığını yaşamalı hemde banyo araç ve gereçlerinizin sudan sebepler ile bozulmasını önlemelisiniz.Duşakabin konusunda İddialıyız… diyor ve makalemizi sonlandırıyoruz.

 

 
100x100  anadolu  banyo  boyları  cami  camları  camlı  camı  cm   daha  desen  desenleri  desenli  dikkat  dolabi  dolabı  doğru  duŞakabİn  duş  duşakabin  duşakabinlerde  eğer  gibi  için  kaliteli  kapak  kodu  kullanılan  kullanılır  limage}  mevcuttur  mika  model  modelimiz  modelleri  modellerimiz  montajı  nasıl  olan  olarak  olup  renk  seçenekleri  sineklik  sistemleri  sonra  sürgülü  temperli  tıklayınız  vardır  yanı  yapılır  {limage}1  {limage}balkon  {limage}banyo  {limage}tekne  Ölçüleri  şekilde  şey  şık 

Modern Mimarlık İç Mimarlık 3 Boyutlu Çizim Yapanlar Cam Balkon Katlanır Cam Balkon