• Duşakabin Slayt1

  • Duşakabin Slayt2

  • Duşakabin Slayt3

  • Duşakabin Slayt 4

Üretim yaptığımız duşakabin sistemleri hakkında bilgi

Duşakabin üretimlerimizde kalitemizi ön plana alarak duşakabin işçiliğimizi en iyi şekilde ürünlerimize yansıtıyoruz.Müşteri portföyümüz duşakabin de yüksek kalite temin etmek isteyen kişi , kal,teli duşakabin isteyen firmalardan oluşuyıor.

Duşakabin kalitemizden asla taviz vermediğimiz içinde müşterilerimiz bizden çok memnunlar.Cam duşakabin serilerimizde 60'a yakın duşakabin cam desenimiz mevcuttur.

Bunun yanında reflekti cam ve savaroski taş uygulayabiliğimiz duşakabin ürünlerimizde mevcuttur.

Duşakabin bayilik sistemi ile çalışan ve Anadolu yakasında 150 bayisi olan bir firmayız.

Avrupa yakasında duşakabin bayilerimiz var ancak vakit bizim için çok önemli olduğundan önceliği Anadolu yakasına veriyoruz.

Duşakabin şuanda kullanılan sistemler geçmi,şe göre oldukça gelişti diyebiliriz.

Duşakabin cam konusunda bundan 15 yıl önce bukadar deneyimli değildi ve temperli cam kullanımı bukadar yaygın değildi.

Geldiğimiz noktada dört dörtlük ve farklı tarzlarda duşakabinler üretilebiliyor.

Buda bizi ve bizim gibi çalışan firmalar duşakabin sektöründe büyük avantaj sağlıyor. Duşakabin yurt içinde faliyet gösteren firmaların ithal duşakabin ürünlerinde fiyatından dolayı talep göstermeleri yurt içi üreticileri sıkıntıya sokmaktadır.

Büyük yapı marketlerinde satılan duşakabinlerin tamamına yakını uzak doğudan geldiği için iç piyasadaki kaliteli üretimler beklenen ilgiyi göremiyor.

Bu sebeple ülke olarak gerilemekteyiz.

Duşakabinde özellikle hurda malzemeden yapılmış ürünlere dikkat edilmesini öneririz .

Müşteri bu ürünleri kullandığı takdirde birkaç ay sonra duşakabin malzemesinde oksitlenme ve boya kabarcıkları oluyor ve müşteri memnuniyetsiz olmaktadır.

Kalitesiz malzemelerle üretilen ürünler hem kendilerine hem kullanıcılara hemde sektöre aşırı zarar vermektedir. Duşakabin sektöründe kalite ile ucuzluk yan yana olamaz

 

 
100x100  anadolu  banyo  boyları  cami  camları  camlı  camı  cm   daha  desen  desenleri  desenli  dikkat  dolabi  dolabı  doğru  duŞakabİn  duş  duşakabin  duşakabinlerde  eğer  gibi  için  kaliteli  kapak  kodu  kullanılan  kullanılır  limage}  mevcuttur  mika  model  modelimiz  modelleri  modellerimiz  montajı  nasıl  olan  olarak  olup  renk  seçenekleri  sineklik  sistemleri  sonra  sürgülü  temperli  tıklayınız  vardır  yanı  yapılır  {limage}1  {limage}balkon  {limage}banyo  {limage}tekne  Ölçüleri  şekilde  şey  şık 

Modern Mimarlık İç Mimarlık 3 Boyutlu Çizim Yapanlar Cam Balkon Katlanır Cam Balkon