• Duşakabin Slayt1

  • Duşakabin Slayt2

  • Duşakabin Slayt3

  • Duşakabin Slayt 4

Duşakabin Profilleri duşakabinlerde iskelet vazifesi üstlenir ve duşakabin yükünü taşımakla , ayakta tutmakla yükümlüdür.Bu nedenle duşakabin profilinin önemi büyüktür.

Duşakabin alırken yada yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri duşakabin profillerinin kalitesidir ; Eğer duşakabin profiliniz kalitesiz ise banyonuza koydurduğunuz duşakabin nekadar şık olursa olsun belli bir süre sonra yıkılmaya mahkumdur bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için kaliteli duşakabin profilleri kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Duşakabin profillerinin kalitesinin yanı sıra görselliğinede önem veriyorsanız değişik renk ve model seçenekleri ile birçok duşakabin profili mevcuttur beğendiğiniz zevkinize ve banyonuza uygun olan profilin duşakabininizde uygulanmasını isteyiniz.

Beyaz Duşakabin profili zamanla oksitlenme yapıp boyaları kabarabilir.Mat krom duşakabinde boya kabarması gibi bir sorun olmaz fakat zamanla oksitlenme olabilir.Duşakabin profilimizin Hammaddesinde alemunyum kullanıldığı için bu sorunla karşılaşılabilir.
Parlak Duşakabinlerde çok şık bir banyo dekoru olarak gözükür ve uzun ömürlü bir malzemedir yani banyonuzda kullanacağınız duşakabin profili için Arpesduş firması olarak tavsiyemiz parlak profildir.
Örnekteki duşakabin dikey çizgili 3 cm kumlama , 1cm şeffaf camdan oluşmaktadır.Size özel duşakabin Renk seçeneklerimizde mevcuttur.

Duşakabin Profilleri

duşakabin profilleri

 
100x100  anadolu  banyo  boyları  cami  camları  camlı  camı  cm   daha  desen  desenleri  desenli  dikkat  dolabi  dolabı  doğru  duŞakabİn  duş  duşakabin  duşakabinlerde  eğer  gibi  için  kaliteli  kapak  kodu  kullanılan  kullanılır  limage}  mevcuttur  mika  model  modelimiz  modelleri  modellerimiz  montajı  nasıl  olan  olarak  olup  renk  seçenekleri  sineklik  sistemleri  sonra  sürgülü  temperli  tıklayınız  vardır  yanı  yapılır  {limage}1  {limage}balkon  {limage}banyo  {limage}tekne  Ölçüleri  şekilde  şey  şık 

Modern Mimarlık İç Mimarlık 3 Boyutlu Çizim Yapanlar Cam Balkon Katlanır Cam Balkon